Weekend tematyczny „Niech żyje słabość!”

słabość
Zapraszam na kolejny weekend „43 godziny w Słońcu” do Ratowa. Temat brzmi: „Niech żyje słabość!”. Myślałem o innych tematach m. in. tych, które sami sugerowaliście, czyli np. dotyczące rozpoznania swojej drogi życiowej, czy chociażby spraw związanych z relacjami damsko-męskimi. Warto również wspomnieć temat dotyczący uwielbienia. Do wszystkich tych waszych  sugestii wrócimy. Ale najpierw coś co wydaje mi się kluczowe… Słabość. Generalnie odrzucamy ją i złościmy się kiedy objawia nam swoje kolejne oblicze. A wydaje się, że w niej jest ukryty skarb. Zapraszam więc wszystkich tych, którzy czują się słabi, aby przyjechali na ten weekend tematyczny. Obiecuję wam, razem z naszą patronką św. Teresą z Lisieux, że będziecie wielbić Boga w waszej słabości.
27-29 listopada. Ratowo. Koszt: 70 zł.
Zbieramy m. in. Pismo św., coś do pisania, śpiwory i … swoją słabość….
Tydzień wcześniej (20-22.11) również w Ratowie odbędzie się weekend o takim samym temacie dla dorosłych z Wojska Gedeona. Jest to weekend bez małych dzieci, stąd taka propozycja zarówno dla małżeństw z WG, jak i dla młodzieży: Jeżeli ktoś z was nie może przyjechać na weekend swojej grupy wiekowej, to może spróbować zapisać się na ten drugi. Oczywiście na weekend małżeński mają pierwszeństwo małżonkowie z WG, a na młodzieżowy- młodzież.

Zapisy na weekend młodzieżowy przyjmuje ks. Bogdan 505 264 400; okomendant@wp.pl ,a na ten dla dorosłych Damian: 607197 385;  mdolewnik@gmail.com

Młodzież zgłasza się najpóźniej do 20 listopada (piątek). Dorośli do 13 listopada. Za wszystkie szczegóły weekendu małżeńskiego odpowiada Damian Olewnik.

Niech żyje słabość !!!

 

Słabość
Słabość
slabosc.jpg
926.9 KiB
69 Downloads
Szczegóły