Warning: preg_match(): Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/users/wojskogedeona/public_html/wp-includes/class-wp.php on line 231

Warning: preg_match(): Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/users/wojskogedeona/public_html/wp-includes/class-wp.php on line 232
INFORMACJA OD NACZELNIKA WOJSKA GEDEONA — Wojsko GedeonaWojsko Gedeona

Ponieważ tu i ówdzie zgłaszają się do mnie osoby (młodzież i małżeństwa) pytając o polary Wojska Gedeona, dlatego postanowiłem je zamówić.

Czekałem trochę ponieważ czym większa ilość, tym cena szczególnie nadruków będzie niższa.

Podam stronę z polarem.

Zobaczcie, dopasujcie rozmiar.

http://allegro.pl/polar-meski-na-zamek-kolory-400g-m2-producent-xl-i4978499330.html  (My oczywiście bierzemy czarno-czerwony)

Niektórzy już znają ten polar. Różnica będzie tylko w gramaturze, ok. 280, a nie 400, czyli po prostu będzie cieńszy, czyli bardziej praktyczny. Najczęściej używamy go w obiektach zamkniętych. Firma pójdzie nam na rękę i uszyje z tego cieńszego, ale musimy minimum wziąć 35 sztuk. Oczywiście mogę zamówić też ten grubszy…ale pamiętajcie, że musimy tak czy inaczej zamówić większą ilość cieńszego. Te grubsze były super. Mam nadzieję, że i te cieńsze będą podobne…. Cena z dwoma haftami orientacyjnie ok. 70 zł.

Również ten cieńszy (bo robią specjalnie dla nas). Czekam na emaila od firmy. Ale z kolei oni chcą wiedzieć jaka będzie ilość… I kółko się zamyka… Polary są oczywiście dla członków WG – młodzież-małżeństwa-księża-siostry zakonne….

Szczególnie dla młodzieży możliwe jest dofinansowanie. Czyli w przypadku gdy dla kogoś będzie to za drogo, dostanie taniej… Chodzi oto, aby pieniądze nie były tu pierwszorzędne. Tym bardziej, że zbliża się szczególny nasz weekend o nazwie FORT, 24-26 kwietnia, na którym chcę przedstawić dokładniej formacje WG. Być może będzie na nim ks. Biskup Piotr. Zaproszeni są wszyscy z WG, zarówno młodzież jak i małżeństwa (możliwość przyjazdu z dziećmi).

Koszty dla młodzieży 80 zł całość. Dorośli 120. Nie pamiętam jak z dziećmi…Dopytam…

Miejsce: Ośrodek Caritas w Popowie

Można się już zapisywać do mnie.

Warto wtedy, abyśmy również mieli swoje stroje…

 

Czekam najpierw na zgłoszenia na polary. PILNE ! Czyli jeszcze raz: Ilość, rozmiar, ewentualnie cieńszy czy grubszy.

Jak będę znał dokładnie koszty to podam. Można będzie wtedy również dokonać wpłaty na konto.

 

Pozdrawiam

“Kochaj i Walcz”

ks. Leszek


Komentarze 0

Żeby dodać komentarz bez logowania musisz podać nazwę użytkownika i e-mail

Back to top