Spotkania małżeństw Wojska Gedeona obejmują:
  1. Spotkania modlitewno-formacyjne w każdy drugi czwartek miesiąca na ul. Tumskiej 3 (budynek Sądu Biskupiego przy katedrze) o godz. 19:00. Na te spotkania zapraszamy małżonków, którzy chcą razem poznawać Boga i zbliżać się do Niego. Podczas nich dzielimy się Słowem Bożym, codziennym życiem oraz modlimy się.
  2. Spotkania integracyjne w każdą czwartą niedzielę miesiąca. Najpierw z całymi rodzinami uczestniczymy we Mszy Świętej w jednym z kościołów naszej diecezji. Po Eucharystii spotykamy się na wspólnie przygotowanym obiedzie. Spędzamy ten czas nie tylko na jedzeniu, ale także na rozmowach, grach (siatkówka, strzelanie z łuku) i zabawach z dziećmi. Taka wspólnotowa niedziela to dla nas wyjątkowy czas spotkania z żywym Bogiem.
  3. Rekolekcje weekendowe dwa razy do roku, które pozwalają jeszcze głębiej poznać Boga i doświadczyć Jego miłości. Dzięki nim możemy też zatrzymać się na moment i w skupieniu przeżyć sprawy związane z małżeństwem i rodziną. Temat i termin rekolekcji jest na bieżąco umieszczany na stronie Wojska Gedeona.

Wszystkie zainteresowane małżeństwa mogą kontaktować się z Damianem i Magdą.
kom: 502 755 699

Back to top